Gospicanke pobjedom zakljucile sezonu.

Naše su djevojke ugostile žensku košarkašku ekipu iz Kine Beijing Sport University.U lijepoj košarkaškoj predstavi igračice Gospić odnijele su pobjedu rezultatom 73:58.Nakon prve četvrtine koja je otišla u korist gošći rezultatom 14:17 naše djevojke preuzimaju inicijativu i drugu četvrtinu dobijaju rezultatom 22:8 te se na poluvrijeme odlazi sa 36:25 za Gospić,drugo poluvrijeme su sve naše djevojke dobile priliku zaigrati ,a razliku smo odrzavali i povečavali do konačnih + 15. Najbolju utakmicu sezone je odigrala Ana Mataija sa 26 postignutih poena,a pratila ju je več standardno dobra Lina Strilić sa 17 koševa.Čestitke svim curama na uloženom trudu i dobroj igri.
Žkk Gospić:BSU 73:58
(14:17,22:8,17:21,20:12)
Strilić 17,Milković,Maras,Rendulić 4,Zeba 8,Radošević,Mataija 26,Mesić 6,Stilinović 7,Jamičić 5,Vrban