Kažl -Žkk Gospić. 81:43

A2 liga,skupina jug
(23:8,8:14,28:9,22:12)

Na gostovanju u Splitu Zkk Gospić je zabilježio drugi poraz u ligi,protiv vodeće ekipe lige pružili smo solidan otpor u prvom poluvremenu koje završava +9 za KAŽL,međutim u drugom poluvremenu domaćin pojačava ritam i agresivnost sto nam radi velike probleme te se jos jednom pokazuje da ne znamo igrati protiv agresivnih i fizički vrlo dobro pripremljenih ekipa,radimo previše pogrešaka,gubimo lopte na svojoj polovici terena i primamo puno laganih koševa. Kod naše ekipe najefikasnije su bile Lina Strilić sa 16 poena,te Lara Zeba sa 11.Utakmica je na kraju završila rezultatom 81:43.Pred nama su dvije izrazito važne utakmice,te ako želimo zadržati šanse za 2. mjesto u ligi prvo moramo na domaćem terenu pobjediti Karlovac,a potom i dobro odigrati u Vodicama.