ŽKK Gospić-ŽKK Salona 75:67

(20:13,15:24,16:18,24:12)

U 9. kolu druge Hrvatske lige košarkašice ŽKK Gospića su na svom parketu upisale i 5. pobjedu.Rezultatom 75:67 pobjedile su Salonu iz Solina.Dobro su naše djevojke otvorile utakmicu,te prva četvrtina završava rezultatom 20:13,u drugoj četvrtini gošće se bude,pogađaju otvorene šuteve izvana tako da se na poluvrijeme odlazi rezultatom 35:37 za gošće.Najveci problem za naše djevojke je bio kako zaustaviti raspoloženu Jakšić(22poena), te kako iskontrolirati skok što je gošćama davalo priliku da poentiraju iz drugog napada.Treća četvrtina prolazi u izjednačenoj igra,a zadnju su četvrtinu naše djevojke odigrale efikasno,poslužio nas je i šut (4 trice) te utakmicu pobjeđujemo sa 8 razlike.Odlična u našim redovima je bila kapetanica Lina Strilić sa 29 postignutih poena,a u stopu ju je pratila iskusna Darija Došen sa 25 postignutih poena.Naša Lina Strilić je nakon 9 kola najbolji strijelac A2 lige,regija jug.Sada nam slijedi zimska stanka ,a natjecanje nastavljamo 18.1.2020. kada gostujemo kod ekipe Otočca.