Gospićanke nadigrale Pulu

Gradska sportska dvorana Gospić
Dana 28. studenog 2021., odigrano je 2.kolo košarkaške utakmice kadetkinja između ŽKK Gospić i ŽKK Pula.
Utakmica je završila rezultatom 96:46 za domaće košarkašice!
Početak  nije obećavao ovako visok krajnji rezultat jer su gošće otvorile utakmicu sa 8:2.
Nakon time-auta ekipa ŽKK Gospić posložila je igru te agresivnim i koncentriranim pristupom napravila preokret i završila prvu četvrtinu rezultatom 29:12.
U nastavku utakmica je bila kontrolirana od strane domaćih djevojaka  koje su na kraju zasluženo slavile!
Za ovaj pozitivan rezultat zaslužena je cijela ekipa jer je to tako uvijek u momčadskom sportu a ovom prilikom ćemo izdvojiti samo neke igračice s postignutim većim brojem koševa:
Benković 19, Maras 17, Radošević 12,Nikšić 10 te Milković M. 9
Prvo kolo navedenog natjecanja koje se trebalo realizirati prošli vikend nije  se održalo zbog nepovoljne Covid situacije pa će se naknadno odigrati!